fbpx

Dve državni prvenstvi

Zadnji vikend v juliju je bilo v Celju državno prvenstvo v atletiki za člane in članice. Edina predstvanica Šmarnogorske naveze je bila Lucija Šušteršič, ki je v teku na 400m zasedla 4.mesto s časom 58.67.

Tradicionalni Tek na Grintovec je bil prizorišče državnega prvenstva v teku navkreber za pionirske kategorije. Nova državna prvakinja je med dekleti do 16 let postala predstavnica našega kluba Loti Rotar, uspeh Naveze je dopolnila Klara Zupanc Korošec z drugim mestom. Drugo in tretje mesto sta dosegli med puncami do 14 let Sara Bilban in Nina Rotar, med fanti te starosti sta Jure Češnovar in Grega Rotar zasedla sedmo in deveto mesto. Najuspešnejši član Šmarnogorske naveze na dolgi progi, ki se je tokrat zaradi deževnega vremena namesto na vrhu Grintovca končala na Kokrskem sedlu, je bil Matic Plaznik na absolutno devetem mestu. Čestitke tudi ostalim tekačem, ki so premagali deževnih 1200 višincev!!!