fbpx

Na teku trojk tudi tekači Šmarnogorske naveze

Teka trojk, v sklopu 62. pohoda Pot ob žici, se je letos udeležilo 5700 tekačev, med njimi tudi člani TK Šmarnogorska naveza. Drugo mesto so med mešanimi štafetami na 12,5 km osvojili Žiga Trontelj, Ana Vrečar in Bashir Rezai, deseto mesto pa Branko Vrečar, Marija Trontelj in Matjaž Krnc. Nekaj naših tekačev je teklo v trojkah, v katerih so bili člani različnih tekaških klubov: Matic Plaznik je s svojo trojko v kategoriji mešanih trojk na 12,5 km osvojil prvo mesto, Tina Kozjek pa je bila s svojo trojko tretja. V mešani trojki sta na 12,5 km tekla tudi Bogo Trontelj in Andreja Zrimšek Vrečar. Neža Vrečar je v ženski trojki osvojila 3. mesto v kategoriji članice.

Na srednješolski progi, dolgi 3 km, sta v mešani trojki drugo mesto osvojila Lucija Šušteršič in Luka Trontelj, Tine Hren pa je na isti razdalji osvojil prvo mesto v moški trojki.