fbpx

GM4O, kvalifikacije APS

Pretekli vikend sta se ob udeležbi Šmarnogorske naveze zgodili dve pomembni tekmi… V Podbrdu je na DP v Gorskem maratonu klubske barve zelo uspešno zastopala Marija Trontelj, ki je v absolutni konkurenci zasedla 8.mesto, za otroške kategorije, ki so tekmovale na krajših progah, pa je tekma štela v slovenski pokal. Med dekleti do 14 let sta bili spet razred zase Loti Rotar in Klara Zupanc-Korošec – tokrat je bila za par sekund hitrejša Loti. Odlično pa sta med dekleti do 12 let tekmovali Nina Rotar in Sara Bilban, ki sta se uvrstili tik za stopničke. Loti je med tednom na mitingu v Velenju tekla tudi osebni rekord na 600m.

Na kvalifikacijah Atletskega pokala Slovenije sta se spet odlično odrezala Domen Davidović z zmago na 800m in Lucija Šušteršič z novim osebnim rekordom na tej razdalji 2:14.63.